4 листопада, пішла з життя людина без якої не можна уявити не лише університет, а й анестезіологію в цілому — Фелікс Семенович Глумчер.
Вчитель не одного покоління анестезіологів-реаніматорів нашої країни, гідна та порядна людина, прекрасний фахівець, справжній фанат своєї справи.
Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ імені О.О. Богомольця, член-кореспондент НАМН України, лауреат Державної премії України, є одним з засновників фахового наукового журналу з анестезіології «Біль, знеболення і інтенсивна терапія».

Почавши свій тернистий шлях з Пермського медичного інституту, який Фелікс Семеновичу закінчив у 1973 році відразу переїхав до Києва, де працював спочатку у 6 клінічній лікарні «Медмістечко», а з 1975 по 1986 лікарем-анестезіологом в Київській клінічній лікарні №17 — ТМО «Торакальна хірургія та пульмонологія».
У 1986 році розпочав свою педагогічну роботу, а вже у 2003 році очолив кафедру анестезіології та інтернованої терапії НМУ імені О.О. Богомольця, яку очолював й по сьогоднішній день.

Фелікс Семенович Глумчер — відомий далеко за широтами нашої Держави, провідний фахівець та знаток своєї справи, постійний консультант Республіканської служби авіації та свого часу був головним позаштатним спеціалістом з анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України.
За довгі роки безперервної практики золоті руки професора Глумчера врятували не одну тисячу життів, адже хто як не анестезіолог-реаніматолог стикається зі смертю дуже часто та мусить її перемогти.

Висловлюємо щирі слова скорботи рідним, близьким, учням шановного Фелікса Семеновича Глумчера, співробітникам кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, спільноті лікарів-анестезіологів України! Світла й Вічна пам’ять про Вчителя, Педагога, Лікаря, Наставника, Сім’янина, Фахівця, Величну Людину шановного Фелікса Семеновича Глумчера!